Jaka peleciarka do trocin

Mocna = zaprojektowana do przetwarzania trudnego surowca, jakim zapewne jest biomasa leśna.

Konstrukcja zespołu granulującego peleciarki dla trocin i innej biomasy zasadniczo jest znacznie powiększona w porównaniu do peleciarki dla pasz.


Granulatory (peleciarki) NPT z serii miniPelleter 18 i 45 to przykłady specjalnie przewymiarowanych mechanicznie maszyn, które zostały zaprojektowane właśnie do granulowania trocin, mielonych klocków i zrębków, słomy i siana oraz innej biomasy.

Ponadto miniPelletery bardzo dobrze sobie radzą z minerałami, pomiotami i odpadami typu RDF.


Konstrukcja zespołu granulującego miniPelleterów jest odpowiednio dobrana do obciążeń jakie wywiera surowiec przetłaczany przez otwory w matrycy przez nacierające rolki. Dodatkowo musi być nowocześnie zaprojektowana, aby surowiec nie zawieszał się i płynnie grawitacyjnie dostawał się między rolki i matrycę.


Niezbędne jest hartowanie wału obrotowego i innych podzespołów w celu wydłużenia żywotności i wytrzymałości mechanicznej. Podobny cel ma galwanizowanie, które jest standardem w granulatorach miniPelleter.


Więcej informacji znajduje się na stronie: miniPelletery


miniPelleter - a small pellet mill for biomass and feeds from NPT Poland
NPT - European manufacturer of small pellet mills: miniPelleter


431 wyświetlenia
O nas
Linki
Dojazd
Kontakt

Jesteśmy polskim producentem granulatorów z matrycą pierścieniową i płaską. Projektujemy fabryki oraz linie produkcyjne dla producentów pasz oraz producentów pelletów z biomasy leśnej, biomasy rolniczej (agro) oraz innych surowców jak poferment, osady pościekowe, pomiot kurzy, tworzywa sztuczne, RDF/SRF, śmieci i żywność. 

Nawrocki Technologie Granulowania
 

T: +48 509 930 307

E: npt(@)granulatory.com

88-400 Żnin, ul. Szpitalna 20

Polska

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
Nawrocki Technologie Granulowania

© 2002 - 2019 Nawrocki Pelleting Technology Sp. z o.o