Wieża Granulacji biomasy

Aktualizacja: 2 lis 2018

Przenieśliśmy na grunt biomasy rozwiązanie z przemysłu paszowego - pionowy system produkcji.


Grawitacja ma jedną cudowną cechę - jest darmowa i nie ulega awariom. Dlatego warto z niej skorzystać. Doskonale się sprawdza w miejscach o ograniczonej przestrzeni, zwłaszcza w istniejących zakładach produkcyjnych, które rozszerzają działalność produkcyjną.


Wieża granulacji w wersji dla biomasy najlepiej sprawdza się dla układów z jednym granulatorem, nawet GRB 1000. W wieży znajdują się wszystkie maszyny i urządzenia z wyjątkiem filtra pulsacyjnego, który może być zainstalowany na zewnątrz.


Wydajność Wieży Granulacji jest ograniczona wyłącznie wydajnością granulatora: 3 t/h. W zależności od możliwości prawnych wieża może mieć do 16 metrów wysokości co umożliwia zastosowanie automatycznego systemu pakowania.

Wieża Granulacyjna - Dla biomasy i pasz64 wyświetlenia
O nas
Linki
Dojazd
Kontakt

Jesteśmy polskim producentem granulatorów z matrycą pierścieniową i płaską. Projektujemy fabryki oraz linie produkcyjne dla producentów pasz oraz producentów pelletów z biomasy leśnej, biomasy rolniczej (agro) oraz innych surowców jak poferment, osady pościekowe, pomiot kurzy, tworzywa sztuczne, RDF/SRF, śmieci i żywność. 

Nawrocki Technologie Granulowania
 

T: +48 509 930 307

E: npt(@)granulatory.com

88-400 Żnin, ul. Szpitalna 20

Polska

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
Nawrocki Technologie Granulowania

© 2002 - 2019 Nawrocki Pelleting Technology Sp. z o.o