Chłodnice do pelletu. Chłodnice do pasz. Chłodnice przeciwprądowe.

Zbiorniki dla surowców i granulatu

Inteligentne automatyczne systemy zarządzania maszynami i produkcją

 

Przemysł 4.0 (niem. Industrie 4.0) to wprowadzone w 2011 roku pojęcie, określające nowe podejście do procesów inteligentnego sterowania, integracji mechaniki i automatyki w połączeniu z możliwościami Internetu i technologii informacyjnych. Mówiąc wprost, fabryki i ciągi produkcyjne stają się bardziej inteligentne i niezależne od ludzi. Będą korzystać z wielokierunkowej komunikacji, wspólnych baz danych oraz procedur – będą tworzyć własne sieci „społecznościowe”.

W NPT jesteśmy świadomi korzyści, jakie daje Przemysł 4.0: z jednej strony są to wyzwania, z drugiej całkowicie nowa jakość i możliwości systemów produkcyjnych. Ich potencjału nie wolno zignorować w dobie redukcji kosztów, które stanowią o być lub nie być każdego przedsiębiorstwa produkcyjnego.

 

Postęp technologii informatycznych w kierunku algorytmów samouczących i sztucznej inteligencji, pozwolił na rozszerzenie naszej oferty o całkowicie automatyczne systemy sterowania oraz systemy inteligentnego zarządzania maszyną. Współpraca naszych informatyków, automatyków, mechatroników, inżynierów oraz co najważniejsze użytkowników, pozwoliła nam na stworzenie kompletnego systemu sterowania zgodnego z P4.0.

 

Tym samym oddajemy do Państwa dyspozycji szereg nowych i nowoczesnych systemów sterowania. Razem tworzą doskonałą podstawę i rozpoczęcie produkcji zgodnie z zasadami Przemysłu 4.0.

Ocenia się, że wykorzystanie rozwiązań dedykowanych Przemysłowi 4.0
zwiększy poziom produkcji o 30% oraz spadek kosztów produkcji o 25%.

O nas
Linki
Dojazd
Kontakt

Jesteśmy polskim producentem granulatorów z matrycą pierścieniową i płaską. Projektujemy fabryki oraz linie produkcyjne dla producentów pasz oraz producentów pelletów z biomasy leśnej, biomasy rolniczej (agro) oraz innych surowców jak poferment, osady pościekowe, pomiot kurzy, tworzywa sztuczne, RDF/SRF, śmieci i żywność. 

Nawrocki Technologie Granulowania
 

T: +48 509 930 307

E: npt(@)granulatory.com

88-400 Żnin, ul. Szpitalna 20

Polska

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
Nawrocki Technologie Granulowania

© 2002 - 2019 Nawrocki Pelleting Technology Sp. z o.o