top of page

miniPelleter: peleciarka do trocin z najmocniejszą przekładnią Bonfiglioli

Zaktualizowano: 26 mar

miniPelleter 18 to peleciarka do zastosowań półprzemysłowych o mocy 18,5kW. Został wyposażony w bardzo wytrzymałą przekładnię Bonfiglioli, która pozwala na pracę z trudnymi surowcami, a także z trocinami i mielonymi zrębkami.


Peleciarka z napędem typu L do wytężonej pracy


Moc jest przenoszona w układzie L: silnik - przekładnia i pionowy wał napędowy napędzający dwie rolki. Zespół napędowy to pewnego typu monolit, który prawidłowo eksploatowany sprawia, że peleciarka miniPelleter 18 może pracować z bardzo wysoką i stałą wydajnością na poziomie 200-300 kg/h dla trocin.


Mocny napęd peleciarki zamontowany na sztywnej ramie


Przekładnia jest mocowana na 4 galwanizowanych uchwytach, które zapewniają odpowiednią sztywność i przez to żywotność naszej peleciarki. Przekładnia przed wysyłką jest zalewana najwyższej jakości olejem o wysokim progu temperaturowym.


Peleciarka do robienia pelletu na małą skalę


Peleciarka miniPelleter 18 jest przeznaczona do produkcji pelletu na własne potrzeby oraz lokalną sprzedaż. Przykładowo w ciągu zmiany peleciarka może wyprodukować do 1,5 - 2,0 t/h pelletu ze słomy, który może być użyty jako ściółka dla farmy drobiowej lub jako paliwo do palników na pellet.


Wykorzystanie naszej peleciarki jest wszechstronne, dlatego, że zespół napędowy oraz komora granulująca została zaprojektowana i wykonana do stosunkowo dużych obciążeń.


Zapraszamy na prezentację peleciarki miniPelleter 18 do naszej fabryki w Żninie.


Więcej informacji podamy telefonicznie: +48 509 930 307.


Przekładnia miniPelleter 18 - najlepsza peleciarka
Przekładnia miniPelleter 18 - najlepsza peleciarka

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page