top of page
NPT-Consulting-Engineers-EPC-Biomass-Pellets-Production-Plant-2.webp

Projekty technologiczne i budowlane linii granulacji

Kompletna obsługa budowy fabryki peletów i wytwórni pasz

NPT Nawrocki Technologie Granulowania to nowoczesna spółka inżynieryjna, która specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów technologicznych i budowlanych fabryk przetwarzających materiały sypkie.

 

Dzięki wykorzystaniu odpowiednich technologii i innowacyjnych rozwiązań, możemy zaoferować szeroki zakres usług obejmujący projektowanie, doradztwo, zarządzanie projektami oraz wykonawstwo w sektorach produkcji pasz, paliw ekologicznych i alternatywnych oraz nawozów. 

W NPT Nawrocki stawiamy na integrację nowych technologii z zasadami zrównoważonego rozwoju, dążąc do tworzenia projektów, które są nie tylko efektywne i funkcjonalne, ale również przyjazne dla środowiska. Korzystamy ze specjalistycznego oprogramowania do projektowania maszyn i fabryk. 

Jesteśmy znani z indywidualnego podejścia do każdego projektu, dostosowując swoje usługi do specyficznych potrzeb i wymagań projektowych. 

Nawrocki: usługi dla fabryki pasz i pelletów

01

Projekty technologiczne

Kompleksowe określenie zakresu dostaw wyposażenia i usług dla fabryki peletów lub wytwórni pasz. To główne źródło informacji.

03

Ocena ATEX

Równolegle w wytycznymi budowlanymi tworzymy Ocenę Zagrożenia Wybuchem i Dokument Zabezpieczenia Przed Wybuchem. Dla strażaka i PIP.

05

Zarządzanie projektem

To najważniejsza część inwestycji. Określamy ryzyka, zasady prac i komunikowania się. Spotykamy się i ustalamy w zespole odchylenia od harmonogramu. I budżetu.

02

Projekty budowlane

Na podstawie projektu technologicznego wydajemy dokumenty dla architekta. Często nasz architekt załatwia większość spraw urzędowych. 

04

Dane środowiskowe

Wskazujemy lokalizację kominów, obliczamy wielkość emisji pyłów do atmosfery, określamy poziom hałasu, ilość ścieków itp. KIP także zrobimy.

06

Nadzory

Nad terminową realizacją budowy czuwają nasi nadzorcy, którzy na bieżąco kontrolują postępy prac i odpowiednio reagują na odchylenia od przyjętych założeń.

Generalny Wykonawca Technologii

Projekt + Dostawa + Budowa

Częścią zarządzania prawidłową realizacją budowy fabryki peletów jest przejęcie odpowiedzialności za całość projektu.

NPT Nawrocki oferuje obsługę inwestycji, od koncepcji inżynierskiej, przez dostawy komponentów, aż po budowę i uruchomienie gotowych linii produkcyjnych.

Kliknij poniższy przycisk i dowiedz się więcej o naszych kompleksowych usługach.

NPT-Consulting-Engineers-EPC.webp

Znaczenie zarządzania projektami dla optymalnego przeprowadzenia Inwestycji

Podczas budowy korzystamy z przemysłowych standardów, które są oparte na nowoczesnych normach wynikających z wieloletniego doświadczenia w przeprowadzaniu inwestycji związanych z budową mieszalni pasz, wytwórni pelletów z biomasy oraz innych obiektów przemysłowych.

01

W początkowym etapie następuje dokładne określenie możliwości technicznych i technologicznych, zarekomendowanie dostępnych i optymalnych rozwiązań oraz ich zlokalizowanie w budżecie oraz innych możliwościach Inwestora.

03

Całościowa wizja inwestycji tworzona przez naszych inżynierów daje podczas eksploatacji wymierne oszczędności liczone w bardzo poważnych kwotach. Umiejętność przewidzenia niuansów technologicznych eliminuje ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych kolizji oraz ograniczeń technicznych.

02

To także dogłębna analiza całego procesu produkcyjnego z pełnym uwzględnieniem potrzeb Inwestora. Jej efektem jest przedstawienie technologii produkcyjnej, która nie tylko spełnia pierwotne założenia, ale także często wyprzedza je, jeśli jest taka możliwość. Taka obsługa umożliwia zaprojektowanie fabryki z myślą o rozbudowie, która jest w większości naszych Klientów wyłącznie kwestią czasu.

04

Nie narzucamy sobie i nie proponujemy sztywnych ograniczeń w rozwiązaniach technologicznych. Wyróżniamy się natomiast  elastycznością i bardzo indywidualnym podejściem do każdego tematu związanego z konkretną inwestycją. Nasza metodologia jest otwarta na wszelkie sugestie i najbardziej oryginalne pomysły.

bottom of page