top of page
1-NPT-Nawrocki-Pellet-Mills.jpg

Maszyny dla linii granulowania i fabryk pelletów i pasz

Projektujemy i produkujemy maszyny o wydajności od 0,3 t/h do 30 t/h. Klasa wykonania - przemysłowa.

Produkujemy maszyny

Najbardziej docenianą cechą naszych produktów jest wytrzymałość na stres mechaniczny podczas wysokiego i długotrwałego obciążenia wydajnościowego. 

Wytrzymałość mechaniczna maszyn odnosi się do ich zdolności do wytrzymania działania sił zewnętrznych bez uszkodzenia, deformacji czy awarii. Obejmuje to takie właściwości jak wytrzymałość na zmęczenie, odporność na obciążenia, elastyczność oraz zdolność do absorpcji i rozpraszania energii. W praktyce, jest to miara, jak dobrze maszyna może wykonywać swoje zadania w ciągu długiego okresu czasu (obliczanego na 20-25 lat eksploatacji), w różnych warunkach operacyjnych, bez konieczności częstych napraw czy wymiany części.

Projektujemy maszyny

Nasze doświadczenie w projektowaniu maszyn sięga lat siedemdziesiątych XX wieku. Konstrukcja naszych maszyn odpowiada na zapotrzebowanie rynku na produkty dostosowane do specyficznych, często rzadko spotykanych, potrzeb technologii. Widać w nich duży stopień innowacyjności, która wpisuje się technicznie w nasze podstawowe założenia obejmujące wytrzymałą mechanikę, efektywną automatykę, BHP oraz bezpieczeństwo ppoż. i przyciwwybuchowe.

2017-07-18_GRB1_650_160_01.jpg

Pobierz nasz pełny katalog produktów

W jednym pliku otrzymasz dane techniczne maszyn, opis cech technicznych, linie produkcyjne, automatyka, części zamienne i materiały eksploatacyjne. 

Link do Katalogu Produktów NPT otworzy się w nowym oknie.

Produkujemy i projektujemy następujące maszyny dla linii granulacji i peletowania

Granulatory

PELLETY + PASZE

Chłodnice

PELLETY + PASZE

Przesiewacze

PELLETY + PASZE

Kruszarki

PELLETY + PASZE

Sterylizatory

PASZE + NAWOZY + OSADY

Ślimaki

SUROWCE + PELLETY + PASZE

Zbiorniki

SUROWCE + PELLETY + PASZE

I kilka innych

SUROWCE + PELLETY + PASZE

bottom of page