Granulatory (peleciarki, pelleciarki) GRP i GRA dla pasz.

Granulatory (peleciarki, pelleciarki) GRB dla biomasy leśnej i rolniczej,

Granulatory (peleciarki, pelleciarki) GRB dla pofermentu, osadów pościekowych,

Granulatory (peleciarki, pelleciarki) GRB dla tworzyw sztucznych, plastiku, SRF, RDF, ASR

Granulowanie pasz | Granulatory | Prasy granulujące

GR 880

Model 850 to klasa sama w sobie, która łączy doskonałe parametry jakościowo-wydajnościowe z bardzo atrakcyjną ceną i wyposażeniem.

 

880 to granulator opracowany na podstawie ścisłej współpracy z naszymi Klientami, którzy jasno określili wymagania i pożądane osiągi. Wyposażone w Podwójny Bezpośredni Napęd (Double Direct Drive – DDD) oferują najwyższy moment obrotowy. Rozruch poprzez softstart oszczędza zabezpiecza przed skokami napięcia i umożliwia łagodny start, nawet z najtrudniejszymi surowcami. 

 

GR 750

To nasz flagowy produkt, dopracowany w każdym szczególe.

 

Wyróżnia się nowoczesną konstrukcją opartą na olbrzymiej tulei, największej w swojej klasie, która mieści wzmocnione łożyska. Konstrukcja o masie całkowitej ponad 12 ton gwarantuje bardzo stabilną pracę. W połączeniu z przeskalowanym kołem pasowym ma najwyższy moment obrotowy w granulatorach tego rozmiaru. Dzięki temu przytkania i blokady zespołu granulującego należą do rzadkości, co ma znaczny wpływ na wyższe zyski. Wyposażenie opcjonalne granulatorów 750 obejmuje zdalną automatyczną regulację położenia rolek (ARGAS), elektryczny dźwig dla rolek i matrycy, wymuszony zasyp komory granulującej. 

 

GR 650

650ki to granulatory przeznaczone do wytężonej pracy i granulowania ciężkich mieszanek paszowych i biomasy.

 

Mają najlepszy stosunek ceny do wydajności, zwłaszcza w przedziale 10-13 t/h dla pasz i 1,3-1,6 t/h biomasy. Seria 650 jest wyposażona w pełny zestaw czujników monitorujących pracę podzespołów i zabezpieczających operatorów i granulator przed nieumyślnym uszkodzeniem. W wersji z silnikiem 200kW dla pasz występuje w wersji z 3 rolkami.

 
 

GR 420

GR 550

Obecne granulatory GR 550 to produkowane od 2014 roku maszyny 3 Generacji z Pojedynczym Bezpośrednim Napędem.

 

Pierwszy model z podwójnym napędem pośrednim, drugi z podwójnym bezpośrednim i teraz - SDD - Single Direct Drive. Najprostsze i najmocniejsze rozwiązanie. Proste w obsłudze i codziennym utrzymaniu. Granulator, na którym można polegać na każdej biomasie i paszy. Dostępny także z Pakietem dla Surowców Agresywnych.

 
GR 420 to nasz najdojrzalszy model - ewoluował podobnie jak GR550. Stanowi dobrą alternatywę dla małych producentów.

 

Mały i przemysłowy - również dla ciężkich surowców, takich jak twarde drewno. Sprawdza się jako pierwszy granulator do wytężonej pracy 24/7 dla producentów pasz i pelletów z biomasy, którzy wymagają stabilnej i  wydajnej pracy, często na własne potrzeby. 

O nas
Linki
Dojazd
Kontakt

Jesteśmy polskim producentem granulatorów z matrycą pierścieniową i płaską. Projektujemy fabryki oraz linie produkcyjne dla producentów pasz oraz producentów pelletów z biomasy leśnej, biomasy rolniczej (agro) oraz innych surowców jak poferment, osady pościekowe, pomiot kurzy, tworzywa sztuczne, RDF/SRF, śmieci i żywność. 

Nawrocki Technologie Granulowania
 

T: +48 509 930 307

E: npt(@)granulatory.com

88-400 Żnin, ul. Szpitalna 20

Polska

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
Nawrocki Technologie Granulowania

© 2002 - 2019 Nawrocki Pelleting Technology Sp. z o.o