top of page

miniPelleter 18 - polska peleciarka do trocin, słomy i pasz.

Ta znana z niezawodności peleciarka​ stanowi fundament linii pelletowania i produkcji pelletu z trocin, słomy, pasz. miniPelleter 18 to maszyna do pelletu dla profesjonalistów. Jako polski producent peleciarek realizujemy serwis w ciągu 24h

2018-03-16_Logo_miniP_Single.gif

Peleciarka: Niezawodna. Wydajna. Prosta w obsłudze.

18,5kW - wystarczy do nawet 300 kg/h peletu z trocin. Jest tak prosta w obsłudze, że wystarczy szkolenie przez Internet. Będzie pracować i zarabiać.

I jeszcze jedno: miniPelleter 18 jest bardzo efektywną peleciarką. Nie EFEKTOWNĄ :) Choć wygląda nowocześnie, nie jest to jej największą zaletą.

NPT Nawrocki | Peleciarka miniPelleter 18
NPT Nawrocki | Pellet z lucerny

Maszyna do pelletu. To dla Ciebie zrobi:

Może wyprodukować odpowiedniej jakości pellet. Z trocin drzewnych, słomy, siana – lista jest długa. Może też wyprodukować pasze dla kurczaków, trzody, bydła, koni, królików. Z matrycą fi12 o długości otworu nawet 180mm wyprodukujesz pasze dla ryb - także karpi.

miniPelleter 18 jest prosty w obsłudze

Jest jak maszynka do mięsa: Rozpakowujesz, podłączasz do zasilania i produkujesz. Peleciarka jest fabrycznie wyposażona w panel sterowania. On jest w cenie.

miniPelleter 18 to zarazem najprostsza w obsłudze peleciarka jak i najbardziej zaawansowany technicznie dostępny model. Bezproblemowy w utrzymaniu i serwisie. miniPelletery można łatwo włączyć do pracy z innymi urządzeniami linii granulacji.

NPT Nawrocki | peleciarki miniPelleter - najprostsze w obsłudze peleciarki z płaską matrycą
NPT Nawrocki | Pellety z trocin - peleciarka miniPelleter 18

Produkcja pelletu także jest łatwa. Nie tylko dla orłów. 

Peleciarka miniPelleter 18 może zostać łatwo zainstalowana w Twojej istniejącej linii pelletowania i produkować więcej lepszego pelletu. Ma też 4 kółka* - możesz ją przestawiać dokąd chcesz - ręcznie.

Na wsypie miniPelleter 18 może być wyposażony w szczelny łącznik między kondycjonerem lub dozownikiem ślimakowy. Z kolei wylot pelletu jest na tyle wysoko, abyś mógł zasypać przesiewacz chłodzący.

*) Nie lubisz 4 kółek? Zainstalujemy na stałe 4 nóżki jeśli wolisz.

Wysoka wydajność - nawet 2 tony pelletu na zmianę

250-300 kg/h pelletu z trocin. Jeszcze więcej granulatu paszowego. Wszystko dzięki wydajnemu zespołowi granulującemu z przemysłową przekładnią o najwyższej wytrzymałości i żywotności.

Nie mamy nic przeciw dalekowschodnim produktom, wręcz przeciwnie, jednak w napędach wiodą firmy europejskie - włoskie i niemieckie. Stosujemy wytrzymałą przekładnię Bofiglioli, z Service Factor powyżej 1,7 - co jest wartością nieosiągalną dla innych producentów.

NPT Nawrocki | Peleciarka miniPelleter Naped Bonfiglioli
NPT Nawrocki | Peleciarka Do Robienia Peletu

Żądasz solidnej konstrukcji i trwałości? Mamy to!

Peleciarki miniPeller posiadają galwanizowane elementy wewnątrz komory granulującej, które trzykrotnie zwiększają żywotność tej maszyny do pelletu. Najstarsze peleciarki pracują od 2013 roku. Bo są trwałe.

Dodatkowo do agresywnych surowców np. do trocin dębowych lub osadów ściekowych wykonamy newralgiczne elementy komory granulującej ze stali kwasoodpornej. Dzięki niej miniPelleter 18 nie podda się destrukcyjnemu działaniu żrących substancji.

EKONOMIA? To niskie koszty produkcji

miniPelleter 18 to minimalne koszty operacyjne i koszty materiałów eksploatacyjnych. Koszty serwisu pomijamy, ponieważ przy prawidłowym użytkowaniu peleciarki nie pojawią się żadne problemy serwisowe. Udowodnione.

miniPelleter został zaprojektowany i wykonany na podstawie technicznych rozwiązań zaczerpniętych z wysokowydajnych przemysłowych granulatorów, które muszą pracować nawet 8000 godzin w roku. Taka konstrukcja pozwala na długotrwałą pracę bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów serwisu i części zamiennych. To ekonomiczna praca w najlepszym wydaniu.

NPT Nawrocki | pelleciarki do trocin, słomy i pasz
NPT Nawrocki | Peleciarka miniPelleter Rolki Matryce Płaskie

Matryce, rolki i części dostępne od ręki

Wiemy, jak ważny jest szybki dostęp do materiałów eksploatacyjnych. Rolki, zgarniacze i inne powtarzalne elementy posiadamy w naszym magazynie. Dostępne tego samego dnia.

Przestoje powodowane brakiem części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych są zmorą użytkowników peleciarek. Produkujemy wszystkie części w Żninie pod rygorystyczną kontrolą jakości. Zapewniamy bezzwłoczną wysyłkę zamówionych detali, abyś mógł produkować pellet bez przestojów.

Sprawdź naszą promocję
-10% na peleciarki mP18

Wypełnij poniższy formularz i spodziewaj się oferty na Twoim mailu

Dziękujemy. Skontaktujemy się wkrótce

bottom of page