QDES.60 - Wymiana matrycy poniżej 60 minut

Błyskawiczna wymiana matrycy.

Quick Die Exchange System.

System szybkiej wymiany matrycy.

QDES.60

QDES.60 - System Błyskawicznej Wymiany Matrycy 

Jak ważne jest skracanie czasu przezbrojeń matrycy wiedzą wszyscy producenci pasz, którzy muszą często zmieniać matryce. System Błyskawicznej Wymiany Matrycy skraca czas przezbrojenia granulatora poniżej jednej godziny. Jest to oszczędność na poziomie nawet do 4 godzin, co przekłada się na realne zyski. Dlatego QDES.60 jest obowiązkowym dodatkowym wyposażeniem każdego producenta pasz.

QDES.60 to system szybkiego centrowania i mocowania matrycy do tarczy wału obrotowego. Jest on realizowany przy pomocy czterech stałych szczęk centrujących, które ustalają położenie osi matrycy względem osi wału obrotowego oraz płaszczyzny czołowej tarczy wału obrotowego prostopadłej  do osi wału obrotowego. Matryca jest uwalniana ze szczęk poprzez pompę hydrauliczną w ciągu kilku sekund, po odkręceniu jedynie kilkunastu śrub mocujących. QDES.60 pozwala na demontaż gorącej matrycy, przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa, bez straty czasu związanego często z koniecznością chociaż częściowego jej stygnięcia.

<60

min

O nas
Linki
Dojazd
Kontakt

Jesteśmy polskim producentem granulatorów z matrycą pierścieniową i płaską. Projektujemy fabryki oraz linie produkcyjne dla producentów pasz oraz producentów pelletów z biomasy leśnej, biomasy rolniczej (agro) oraz innych surowców jak poferment, osady pościekowe, pomiot kurzy, tworzywa sztuczne, RDF/SRF, śmieci i żywność. 

Nawrocki Technologie Granulowania
 

T: +48 509 930 307

E: npt(@)granulatory.com

88-400 Żnin, ul. Szpitalna 20

Polska

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
Nawrocki Technologie Granulowania

© 2002 - 2019 Nawrocki Pelleting Technology Sp. z o.o