top of page

Granulator do pelletu GRB1 420 NPT

Zaktualizowano: 27 mar

W tym tygodniu uruchomiliśmy w firmie BHB w Nowym Sączu nowy granulator do pelletuGRB1 420.090. Będzie produkował pellet z trocin z drewna iglastego z własnego surowca inwestora.


Optymalne wykorzystanie trocin odpadowych do robienia pelletu


BHB produkuje domy z bali, domy szkieletowe i inne. Głównym surowcem jest drewno, z którego pozostaje odpad w postaci suchych trocin oraz klocków. Ilość trocin wystarcza na pokrycie produkcji w wysokości około 1 t/h.


Pellet z jakością DIN+ / EN+


Pellet jest produkowany z okorowanego surowca, suszonego w nowoczesnych suszarniach. Odpad w postaci trocin i klocków jest dostarczany pneumatycznie i mechanicznie do linii peletowania. Klocki są rozdrabniane na rębaku, i rozdrobnione trafiają do bufora młyna bijakowego domielającego. Do bufora są pneumatycznie podawane trociny z produkcji domów.


Następnie surowiec jest całkowicie automatycznie przetwarzany w klasyczny sposób.


Granulator do pelletu do 1 t/h


Po więcej informacji na temat zautomatyzowanych linii peletowania oraz granulatora do pelletu zadzwoń do +48 509 930 307.


Granulator GRB1 420.090 - matryca 420mm, silnik 90kW, wydajność 1 t/h dla trocin z drzew iglastych, Nawrocki Technologie Granulacji
Granulator GRB1 420.090 - matryca 420mm, silnik 90kW, wydajność 1 t/h dla trocin z drzew iglastych,

Granulator jest wyposażony w łopatkowy wrzutnik surowca do komory granulującej, który jest standardem w tym modelu. Dzięki niemu skuteczność przeciskania surowca przez matrycę rośnie, tak jak wydajność granulatora.

299 wyświetleń

Comments


bottom of page