top of page

Od 1996 roku
 

projektujemy i budujemy

kompletne linie produkcyjne dla

  • wytwórni pasz sypkich, granulowanych i sterylizowanych,

  • fabryk pelletu z biomasy leśnej i rolniczej,

  • producentów nawozów granulowanych i aglomerowanych,

  • producentów pelletów z pofermentu i osadów ściekowych,

  • fabryk pelletu z paliw alternatywnych RDF i SRF

Przerwa urlopowa 2024
od 22 lipca
do 4 sierpnia

NPT-Consulting-Engineers-Lean-Organisation-1.webp

Zatrudnimy
KONTRUKTOR - TECHNOLOG
SPECJALISTA. DS. MARKETINGU

Producent linii granulacji i fabryk pelletów z biomasy, trocin, śmieci (SRF, RDF, ASR), plastiku, pofermentu, otrąb, osadów pościekowych.

Producent granulatorów i maszyn do linii granulowania

Granulatory, chłodnice, przesiewacze, kruszarki, sterylizatory

Produkujemy wyposażenie dla linii granulowania biomasy, trocin, pasz, paliw alternatywnych SRF i RDF, pofermentu, osadów pościekowych. 

 

Maszyny i linie są zaprojektowane do pracy w atmosferze potencjalnie wybuchowej i ​są zabezpieczone przed skutkami wybuchu. Linie produkcyjne i fabryki są poddawane Ocenie Zagrożenia Wybuchem.

Kliknij tu po więcej informacji >>

Generalny Wykonawca fabryk produkcyjnych

Obsługujemy całościowo budowę linii granulowania różnych surowców sypkich

NPT oferuje kompleksowe usługi generalnego wykonawcy, zapewniając ekspertyzę, skuteczność i partnerskie podejście w realizacji projektów budowlanych i inżynieryjnych. Specjalizujemy się w zarządzaniu całym procesem budowlanym, od koncepcji po ostateczne wykonanie, gwarantując najwyższą jakość i zgodność z harmonogramem.

 

Budujemy fabryki pelletów z biomasy, paliw alternatywnych oraz wytworni pasz sypkich i granulowanych jako generalny wykonawca w systemie EPC: Projekt - Dostawa - Budowa.

Kliknij tu po więcej informacji >>

Projekty technologiczne fabryk pelletów

Projekt & Budowa: Fabryki pelletu i wytwórnie pasz

Projekty technologiczne fabryk pelletów stanowią kluczowy element w branży produkcji biomasy, oferując zrównoważone i efektywne rozwiązania dla przemysłu energetycznego. Realizacja takich projektów wymaga nie tylko zaawansowanej wiedzy inżynieryjnej i technologicznej, ale także głębokiego zrozumienia procesów produkcyjnych, norm środowiskowych oraz oczekiwań rynku.

NPT dostarcza kompleksowe rozwiązania dla przemysłu paszowego, biomasowego oraz paliw alternatywnych. Posiadamy ponad 40-letnie doświadczenie w projektowaniu i budowaniu linii produkcyjnych oraz fabryk o przeznaczeniu przemysłowym.

 

Kliknij tu po więcej informacji >>

NPT to Generalny Wykonawca fabryk pelletów i mieszalni pasz.
Producent granulatorów, peleciarek (peleciarki, pelleciarki). Technologie granulowania i granulacji. Projektowanie fabryk pelletu. 

Wybierz jaki surowiec chcesz granulować:
bottom of page